КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
Головна
Про компанію

Про компанію

 Компанія Hi-Therm була заснована в 2010 році в Італії. Головна ідея і філософія бренду це економія енергоресурсів, турбота про екологію, сучасний італійський дизайн і спроба гармонійно об'єднати всі ці якості в одному продукті. Компанія почала свою діяльність з виробництва газового і твердопаливного опалювального обладнання, запровадивши в дану лінійку ексклюзивну технологію теплообміну і енергозбереження.
 Споживач має можливість придбати високотехнологічний продукт, який відповідає всім європейським нормам і стандартам. Наша компанія стежить за всіма інноваціями в області технологій і дизайну і впроваджує їх у вироби.  
Сьогодні компанія виробляє, крім газового і твердопаливного обладнання, сталеві, алюмінієві і біметалічні радіатори, поліпропіленові труби і фітинги, труби для теплої підлоги PE-RT з антікіслородним бар'єром, водонагрівачі та інше обладнання. Кожен продукт відрізняється незмінним європейською якістю і ергономічністю.
Вся продукція, що проходить під торговою маркою Hi-Therm, являють собою високотехнологічну продукцію, відповідну загальносвітовим вимогам, що пред'являються до систем опалення. Фабрики Hi-Therm мають сертифікати ISO, що гарантує високу якість і надійність продукції, що виробляється. В інженерно-технологічному відділі постійно ведеться робота по оптимізації виробничого процесу із застосуванням новітніх інноваційних технологій і удосконалення технічних параметрів і ергономічних показників. Завдяки чому споживач має можливість придбати високотехнологічний продукт, що відповідає всім Європейським нормами і стандартами. Компанія Hi-Therm так само стежить за всіма інноваціями в області технологій і дизайну інтегруючи їх у свої вироби.
       Володіючи широкою мережею дистрибуції, компанія Hi-Therm прислухається до вимог світового ринку. Широкий асортимент, наявність складського запасу і гнучка логістика здатні задовольнити найвимогливіших клієнтів. Наша компанія пропонує високоякісне європейське обладнання за прийнятними цінами.
У 2010 році компанія Hi-therm розпочала свою діяльність з виробництва твердопаливних котлів.
2011 рік - запущено виробництво газових котлів Hi-therm.
2012 рік - компанія почала випускати електричні водонагрівачі.
2013 рік - запущено виробництво запірної арматури, ППР систем.
2014 рік - компанія налагодила виробництво сталевих радіаторів.
2016 рік - запущено виробництво алюмінієвих радіаторів.
2017 рік - компанія почала випускати електричні котли.
2018 рік - запущено виробництво каскадних конденсаційних газових котлів потужністю до 522кВт.
2019 рік - компанія налагодила виробництво проточних водонагрівачів, насосного обладнання, рушникосушок.
2020 рік - сімейство каскадних конденсаційних газових котлів поповнилося обладнанням потужністю до 3 МВт.
ТМ "Hi-therm" постійно працює над розширенням асортименту.

Філософія hi-therm

       Hi-Therm - сучасний італійський бренд, спеціалізується на системах опалення. Енергозбереження, екологія, якість, сучасні технології та дизайн - п'ять основних частин нашого бренду, що лежать в основі виробництва всієї продукції Hi-Therm

Чому ми?
Ми виробляємо продукцію в Європі
У нас найдовший термін гарантії на системи опалення
Hi-therm постійно впроваджує інновації і дотримується високих стандартів якості
Hi-therm створює надійні продукти використовуючи найсучасніші технологічні рішення
Сучасний італійський дизайн не залишить Вас байдужими до нашої продукції