КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
Головна
Для партнерів

Для партнерів

Представництво Hi-therm зацікавлене у співпраці з продавцями опалювального обладнання, архітекторами, монтажниками, проектувальниками і представниками девелоперських компаній. Запрошуємо Вас отримати статус офіційного дилера високоякісної європейської продукції. Ми готові забезпечити поставки для вашої організації, магазину, маркету, торгової точки. Ми зацікавлені в довгостроковому партнерстві на постійній основі і готові запропонувати оптимальні умови співпраці.

5 пунктів чому варто співпрацювати саме з нами:

        1. Якісний продукт. Ви отримуєте тільки сертифіковану обладнання з офіційною гарантією від виробника.

        2. Широкий асортимент і кращі ціни. Асортимент, з яким ми працюємо, складається з кращих технічних, інноваційних та дизайнерських рішень в системах опалення. Формуючи матрицю асортименту, ми забезпечуємо найкращі ціни на продукцію.

        3. Велика міжнародна мережа.

        4. Індивідуальний підхід до клієнтів. Ми цінуємо час наших клієнтів і робимо процес співпраці зручним і простим. Ваш персональний менеджер врахує всі ваші побажання, відповість на питання, підбере і презентує вам найкращі і сучасні рішення.

        5. Замовлене обладнання можна забрати безпосередньо зі складу наших дилерів, а в разі відсутності такого у Вашому місті воно дбайливо і негайно буде доставлено до терміналу транспортної компанії. Ви можете обрати перевізника, який здійснить подальшу доставку до Вашого міста.


Наша компанія також пропонує ряд послуг, які якісно доповнюють покупку нашої продукції.
        1. Сервіс - наше обладнання забезпечено гарантійною сервісною підтримкою на території всієї України (крім зони проведення ООС).
        2. Інформаційна підтримка споживачів.
        3. Навчання - сервіс з корпоративного навчання співробітників роботи з нашими системами опалення.

Матеріали для скачування
Ви можете завантажити каталог продукції і сертифікати нижче